راهنمای خرید

معیارهای انتخاب بهترین ژنراتور گازی

معیارهای انتخاب بهترین ژنراتور گازی

یک ژنراتور گازسوز باید بتواند برق دستگاه‎های مورد نیاز شما را تامین کند. این بدان معنی است که شما باید به وات جاری ذکر شده ژنراتور توجه کنید.

اگر در منطقه پرجمعیتی زندگی می‎کنید، یک ژنراتور کم‎‎صدا با تعداد دسی‌بل پایین‌تر می‌خواهید. بهترین ژنراتور گازی، ژنراتوری است که در حین خروجی وات در مقیاس بالا، سطح دسی‎بل پایین‎تری داشته باشد.

البته، وات بیشتر معمولاً به معنای سطح دسی‎بل بالاتر است، اما لزوماً معادله یک به یک نیست.

بهترین ژنراتور گازی که برای شما انتخاب می‎شود به متغیرهای زیادی بستگی دارد. آیا نیاز به برق رسانی به کل خانه دارید؟ آیا سر و صدا مورد توجه است؟

آیا شما ژنراتور را حمل خواهید کرد؟ راهنمای زیر ما را در مورد صفر در یک بررسی کنید که چه نوع ژنراتوری را به همراه چند مدل توصیه شده تهیه کنید.

به چه مقدار نیرو نیاز دارید؟

یک ژنراتور گازسوز باید بتواند برق دستگاه‎های مورد نیاز شما را تامین کند. این بدان معنی است که شما باید به وات جاری ذکر شده ژنراتور توجه کنید.

بهترین ژنراتور گازی می‎تواند از چند صد وات تا بیش از 10000 وات برق تولید کند. اگر ولتاژ (120 ولت در ایالات متحده) را در آمپر یک محصول ضرب کنید، وات مورد نیاز برای راه‎اندازی یک دستگاه خاص را خواهید یافت.

این نکته را در نظر بگیرید که یک یخچال تقریباً 600 وات و یک لامپ رشته‎ای می تواند تا 80 وات در هر لامپ باشد، یک تهویه مطبوع به 1000 وات و یک پمپ سامپ می‎تواند به 1500 وات نیاز داشته باشد.

بنابراین اگر به دنبال یک ژنراتور پشتیبان هستید که بتواند بسیاری از موارد را تغذیه کند، به یک ژنراتور با خروجی وات در مقیاس بالا نیاز دارید.

آیا ژنراتور آرام می خواهید؟

تولید برق پر سر و صدا است و بیشتر ژنراتورهای گازسوز بین 50 تا 100 دسی بل قرار دارند. این تقریباً تفاوت بین گوش دادن به یک مکالمه در خانه و گوش دادن به یک جت است.

البته، وات بیشتر معمولاً به معنای سطح دسی‎بل بالاتر است، اما لزوماً معادله یک به یک نیست. بنابراین اگر در منطقه پرجمعیت‌تری زندگی می‌کنید که همسایگانتان درست بالای سرتان هستند، یا به دنبال یک ژنراتور گازی قابل حمل برای ورود به خلوت بیرون از منزل هستید، یک ژنراتور کم‎ صدا با تعداد دسی‌بل پایین‌تر، بهترین ژنراتور گازی برای شما خواهد بود.

اگر خانه‌ها یا کمپ‌های همسایه نزدیک هستند و خانه شما به انرژی زیادی برای برق نیاز ندارد، به دنبال ژنراتور خانگی باشید که وات و اندازه آن را با دسی‌بل کمتری عوض می‌کند.

خرید ژنراتور گازی قابل حمل 121 پوندی به شما این امکان را می‎دهد و با ارائه 5000 وات توان کافی، تنها 69 دسی بل نویز تولید می‎کند.

موتور 301 سی سی آن، با کمتر از 3٪ اعوجاج هارمونیک کل و مخزن سوخت 4.2 گالن، می‎تواند به مدت 13.5 ساعت کار کند.

برای مثال ژنراتور قابل حمل هوندا یک ژنراتور کوچک است. در حدود 21 × 12 × 20 و 54 پوند وزن دارد، به راحتی در صندوق عقب خودرو یا تخت کامیون قرار می‎گیرد.

همچنین یک ژنراتور بی‎صدا است که 57dBA را در بار کامل و فقط 48dBA را در یک چهارم بار منتشر می‎کند.

توان مصرفی آن 1800 وات است و با 95 گالن سوخت می‎تواند تا 8.1 ساعت در یک چهارم بار کار کند و برای کل روز کاری در محل ساخت و ساز کافی است.

آیا یک ژنراتور کوچک و قابل حمل می‎تواند نیازهای شما را برآورده کند؟

یک ژنراتور قابل حمل می‎تواند کمتر از 50 پوند وزن داشته باشد و تقریباً به اندازه یک کیف دوفیل فضای صندوق عقب را اشغال کند.

اما ژنراتورهای گازی همچنین می‎توانند بیش از 300 پوند وزن داشته باشند، که حمل و نقل آنها را تا مسافت دورتر از خانه شما حتی اگر دارای چرخ و دسته باشد بسیار دشوار می‎کند.

استفاده مورد نظر شما تعیین می‎کند که به دنبال چه اندازه‎ای هستید. ژنراتورهای کوچک نسبت به ژنراتورهای پشتیبان بزرگتر، انرژی کمتری تولید می‎کنند و مدت زمان کارکردن آنها کمتر است، اما جابجایی آنها نیز کم صداتر و راحت‎تر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *